Welcome to Nili Deluxe

  Nili Deluxe

Duke e bërë çdo qëndrim jashtëzakonisht të thjesht

Kjo pronë është 1 minutë në këmbë nga plazhi. I ndodhur në Sarandë, brenda 1.2 km nga plazhi kryesor i Sarandës dhe 2.6 km nga plazhi i qytetit të Sarandës, Nili Deluxe ofron akomodim me një zonë plazhi privat dhe WiFi falas, si dhe parkim privat falas për mysafirët që lëvizin me makinë. Mysafirët mund të shijojnë pamjet e detit. Hoteli do t'u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar që ofrojnë një gardërobë, një kuti depozitash, një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private me bidet. Në Nili Deluxe dhomat përfshijnë krevat te lire dhe peshqir. Akomodimi ofron një mëngjes kontinental ose à la carte.

Parkim falas

Breg plazhit

Wifi falas

Dhoma jo duhanpirëse

Dhomat

Klientët tanë të lumtur!

“Qëndrim perfekt në Nili Deluxe. Dhomat janë të rehatshme me një pamje fantastike të gjirit të qetë. Stafi kujdeset gjithmonë për ju dhe bën gjithçka që ju nevojitet për t'ju bërë të ndiheni mirë ndërsa qëndroni atje.”

5/5
France

“Aldo dhe nëna e tij janë njerëz të shkëlqyer që na dhanë një përvojë të mirë në qëndrimin tonë në Sarandë. Mëngjesi shërbehet përballë plazhit privat dhe i sapo krijuar posaçërisht për ne.”

5/5
Irland

“Nëse do të mund t'i jepja këtij hoteli një 20/10, do ta bëja. Dizajni i brendshëm është i bukur, modern dhe komod. Familja që e zotëron është shumë e dobishme, e ngrohtë dhe mikpritëse. nuk është direkt në qytet kështu që është shumë i qetë dhe uji i pastër.

5/5
Angli